Vysavač pro alergiky Concept VP-9241

Máte-li v rodině alergika či astmatika a chcete-li mít dokonale čisté prostředí, je vysavač VP-9241 Instinct české značky Concept pro vaši domácnost to pravé. Tento vysavač je opatřen omyvatelným HEPA filtrem H13, který má nejvyšší filtrační schopnost na trhu. Filtr umístěný na výstupu vzduchu zachytí až 99,95 nejjemnějších prachových částic a pylů. Vertikální výstup vzduchu zamezuje víření prachu z podlahy a usnadňuje práci při čištění hepa filtru. Samozřejmostí je vysoký sací výkon a funkce Soft start – pomalejší náběh motoru a postupné zvedání hladiny hlučnosti. Součástí balení jsou sáčky Microfilter z mikropórového materiálu, které jsou pevnější než papírové a mají lepší filtrační schopnosti. Snadné vysávání vám zajistí univerzální hubice Extra Power, s jejíž pomocí vysajete jedním pohybem mnohem větší prostor, nasává totiž nečistoty ze tří směrů. Klapkou lze přepnout na kartáčování hladkých podlah nebo hladké vysávání koberců. Jedním pohybem se dostanete k prachovému sáčku, hepa filtru i filtru motoru. To není vše. Stačí si dokoupit cyklónovou nádobu a rázem přeměníte sáčkový vysavač VP-9241 Instinct na bezsáčkový. Dle situace můžete mít sáčkový či bezsáčkový vysavač.

Vysavač pro alergiky Concept VP-9241 - Další nastavení

Vysavač pro alergiky Concept VP-9241

Vysavač pro alergiky Concept VP-9241 - Celkem 12 produktů  
1699 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Vysavač FIESTA má silný motor.Model je vybaven vysoce účinným HEPA filtrem 11, který zachytí mikroskopické částečky prachu. Hodí se tak ideálně i do domácnosti s astmatiky a alergiky. Díky praktickému držadlu pro přenášení a nízké hmotnosti modelu už ze sebe při úklidu nevypustíte duši. Textilní sáček pro opětovné použití minimalizuje náklady na provoz spotřebiče. Kovové teleskopické trubky a dokoupitelná hubice na tvrdé podlahy jsou samozřejmostí.
1399 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Vysavač FIESTA má silný motor.Díky praktickému držadlu pro přenášení a nízké hmotnosti modelu už ze sebe při úklidu nevypustíte duši. Textilní sáček pro opětovné použití minimalizuje náklady na provoz spotřebiče. Kovové teleskopické trubky a dokoupitelná hubice na tvrdé podlahy jsou samozřejmostí.
2999 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Akční cena, zlevněno z 3999,- na 2600,- Sáčkový podlahový vysavač HOME CAR PET v jedinečném karbonovém designu je technicky výborně vybavený vysavač připravený zvládnout domácnosti s koberci i tvrdými podlahami, s malými dětmi i domácími mazlíčky.
1999 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Podlahový sáčkový vysavač v designu černého karbonu HOME CAR PET MINI. Široké příslušenství pro úklid domu HOME, auta CAR a po domácím mazlíčkovi PET. Zvládne vysát koberce, tvrdé podlahy, dlažbu, i potahové látky.
3999 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
ECO podlahová hubice na čištění koberců s klapkou na tvrdé podlahy na běžný úklid HOME, parketová hubice HOME, hubice do auta CAR, turbokartáč na zvířecí srst PET, prodloužená 0,5 m plastová trubka pro úklid ve výšce... to je vybavení vysavače HCP Spider.
2199 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Ultra tichý podlahový sáčkový vysavač Concept VP8310 PSST! s velkým objemem 4 l SMS sáčku s pogumovanými koly je vybavený standardní podlahovou hubicí a štěrbinovou hubicí s kartáčkem. Hlučnost pouze 68 dB! Tichou domácnost si prostě zamilujete.
2299 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Vysavač s výbavou zaměřenou nejen na domácí mazlíčky PET.Kromě standardní podlahové hubice nabízí i dva turbokartáče a 0,5 m plastové trubky navíc.
1199 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Červený sáčkový vysavač malých rozměrů a kvalitního zpracování
1199 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Červený sáčkový vysavač s textilním sáčkem pro minimalizování nákladů na provoz vysavače
2499 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Akční cena, zlevněno z 3499,- na 2499,- Energeticky úsporný sáčkový vysavač s perfektními technickými parametry, účinným HEPA filtrem, nezničitelnou hadicí a garantovanou 5-ti letou zárukou na motor + hubice na parkety
3999 Kč
do 3 dnů
Koupit nyní ››
Více informací ››
Vysavač s ultra širokým příslušenstvím HOME CAR PET SPIDER KID. Uklidíte dům s tvrdými podlahami, koberci, auto, sedačku po domácím mazlíčkovi, kuchyni po dětech, pavučiny pod stropem - vysajete prostě všechno, co budete potřebovat. Je vhodný pro domácnosti s alergiky: HEPA filtr 12 zachytí až 99,5% všech částic pod 0,06 mikrometrů, jako je pyl, spory plísní, výtrusy a zbytky roztočů a další alergeny. Ochráníte zdraví svojí rodiny. A bez přenášení! Akční rádius 11 m vám umožní vysát několik místností, aniž byste museli vysavač nosit k jiné zásuvce. Pogumovaná kola šetří vaše podlahy, nedojde k jejich odření.

© 2009 Domaci-spotrebice.com | Webprovas.com

Texty použité na tomto serveru jsou chráněny autorským zákonem. Jejich další šíření je bez souhlasu autora zakázané.


Elektrik.cz, Sáčky do vysavače, Detektory kovu, Pro psy